10323. 372. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk