11072. 372. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Népművészeti korsó, mázas kerámia, alján jelzett, apró kopásnyomokkal m: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit