Porzellan Zahl der Lose: 105
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2174167
11191
372
3 db porcelán figura. őzek, nyúl. 17 cm, 10 cm , 10 cm. Jelzettek, kis kopással. 2159025
11192
372
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm
1979411
11193
372
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
2096487
11194
372
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm
2173016
11195
372
Retró porcelán váza, jelzett, apró kopásokkal, m: 34 cm 1421019
11196
372
Kínai fedeles csésze, kézzel festett, jelzett, kopott, m:14 cm 1835248
11197
372
Szív alakú kis porcelán szelence virág díszítéssel. Jelzett, hibátlan. 6x4 cm 1275640
11198
372
Mini porcelán mozsár azonosítatlan jelzéssel. / Porcelain mortar 8x4 cm 1964988
11199
372
Virágos kis váza, sérült, kézzel festett, jelzett (két kard EC), m: 11 cm
2173708
11200
372
Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm
2070446
11201
372
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm
2114614
11202
372
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF