Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 108
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2074457
15773
373
Books: History
Lázár István: Una Storia Illustrata d'Ungheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával. 2138889
15774
373
Books: History
Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
2138896
15775
373
Books: History
Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
2110586
15776
373
Books: History
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban. 2010168
15777
373
Books: History
Joyce Tyldesley: Egyiptom királynők krónikája. Bp.,(2008). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan kiadói zsugorfóliában, szép állapotban. 2063070
15778
373
Books: History
1998752
16503
373
Books: History
1998852
16504
373
Books: History
1996524
16512
373
Books: History
Vegyes könyvtétel történelem, 3 db:
Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.;
Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
1996063
16514
373
Books: History
1958230
16516
373
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1958065
16517
373
Books: History
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF