800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félbőr kötésben, gerincén sérüléssel