4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly, X+600 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, festett lapélekkel.