10525. 373. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 200 HUF
0 HUF
Össz. 4 db ex libris, különféle technikák, papír, részben papírra kasírozva, 3 db jelzett a dúcon, 9,5×6,5 és 15,5x7 cm közötti méretekben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb