6 500 HUF
17,24 EUR, 18,57 USD
Albert Welti (1862-1912): Madonna. Rézkarc, papír, jelzett. Enyhén sérült, üvegezett art deco keretben, hátoldalán zürichi képkeretező 1910-30 körüli címkéjével, 25x31 cm