10297. 373. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, 1920 körül: Viharos tengerpart. Olaj, vászon, üvegezett, kopott, aranyozott keretben 13x24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit