4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Robin ...): Outback, Ausztrália (Don Quijote?). Litográfia, papír, számozott (176/200) üvegezett fa keretben, 26×24,5 cm