19107. 373. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Ezüst(Ag) aranyozott gyűrű, fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,9 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit