Antik Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180215
11243
373
Antique
Üveg hamutartó, ezüst(Ag) peremmel, kis kopásnyomokkal, d: 5,5 cm, m: 2,8 cm
1989693
11244
373
28000
Antique
XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, necuke / netsuke jelzett, m: 9,5 cm
2019816
11245
373
Antique
Ezüstözött kefe, hiányzó sörtékkel, h: 16,5 cm
2104973
11246
373
15000
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés, jelzett, 5 db, Solingen pengével, h: 25,5 cm
2104977
11247
373
26000
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, 6 db (3+3), egyik kés pótolt, h: 23 és 26 cm
2161497
11248
373
Antique
Ezüst(Ag) nyelű villák és kések, 5 db kés + 2 db villa
1845509
11249
373
40000
Antique
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm
2178136
11250
373
Antique
Neobarokk stílusú réz tükör kopottas állapotban, egy helyen forrasztás nyoma látható, 49x29 cm 2145200
11251
373
Antique
Keleti, festett faragott fa maszk. 31x15 cm 2079918
11252
373
Antique
1887 J. Schröder Darmstadt ébenfa vonalzó. Jelzett. 55x28 cm / Ruler 2138965
11253
373
Antique
Madaras, virágos, csigás keleti motívumokkal díszített ón tálka, sérült, hiányos, 9,5x25,5 cm
2180521
11254
373
34000
Antique
Ikon, fém rátéttel, kis horpadásokkal, 25,5×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF