Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127387
31714
373
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Szegedi Konzervágyr - Törzsgárda" zománcozott jelvény (21mm) T:1-
2176842
31715
373
Numismatik
1970. "Árvízvédelemért Érem" Br kitüntetés mellszalagon T:1-
NMK 663.
2166733
31716
373
Numismatik
~1970. "Hazafias Népfront Országos Titkársága" kitöltetlen díszoklevél "A környezetvédelem, környezetalakítás társadalmi támogatásában kifejtett jó munkájáért Széchenyi István kitüntető plakettet adományozza" (330x280mm), gr. Széchenyi István Br lemezéremmel (55mm) T:1 (lemezérem),I- (díszoklevél) 2178533
31717
373
Numismatik
~1970. "Kiváló állattenyésztő" Kádár-címeres zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban T:1- 2162055
31718
373
Numismatik
~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben zománcozott jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban T:1- 2013645
31719
373
500
Numismatik
2176834
31720
373
Numismatik
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2182213
31721
373
14000
Numismatik
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal T:1-
1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon C:AU
NMK 720. 2182246
31722
373
Numismatik
1984. "Kiváló Orvos" zománcozott jelvény (~25mm) T:1- 2182245
31723
373
Numismatik
1984. "Kiváló Orvos" zománcozott jelvény (~25mm) T:1- 2165454
31724
373
Numismatik
2087305
31725
373
Numismatik
1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" hátlapon jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban + 1992. "Rendőrségi Szolgálati Jel 10 év után" ezüstözött kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1-
NMK 760.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF