11234. 373. Gelaufene Fernauktion Gläser
3 000 HUF
0 HUF
Össz. 11 db vegyészeti üveg eszköz, egyik fém szerelékkel, 3 db jelzett (Rasotherm, GDR-NDK vagy Durover, Hungary), apró kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit