17550.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
A piarista diák kis kalauza. Bp., 1929., Stephaneum. Negyedik kiadás. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás bejegyzésekkel, firkával.