17629.
374. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Shakespeare remekei. Szerk.: Radó Antal. I-IV. kötet. Bp, é.n., Lampel R. Kk. (Wodianer F. és Fiai) R.t. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, festett lapélekkel.