G .di Canesi - Cassi Ramelli: Architetture luminose MIlano, 1941. Ulrico Hoepli. Egészvászon kötésben, sok illusztrációval Volt könyvtári példány. / In full linen binding with many illustrations. Library example
5x5=25. Russian Avant-garde Exhibition Moscow 1921. A Catalogue in Facsimile.: John Milner:The Exhibiton. 5x5=25. Its background and significance. Angol nyelven Ford.: Christiana von Manen.; Katalógus. 6 számozatlan, orosz nyelvű levél előtt angol nyelvű hártyapapírral. Bp., 1992, Helikon-Van Gennep-Artist Bookworks, (Gyoma, Kner), 44+3 p.;6+6+6 p. Kiadói papírkötések, kiadói kartontokban, jó ál...
Baktay Ervin: India művészete. Keletázsiai Művészeti Múzeum kiállításai XI. H.n., 1954, k.n. 8p. Baktay Ervin által aláírt! Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Gyula 1954. április 4.-május 30. bélyegzővel.
Körösfői-Kriesch Aladár: Naplók. A bevezető tanulmányt írta, a szöveget gondozta és jegyzetekkel ellátta Csokonai-Illés Sándor. Bp., 2005, Argumentum Kiadó / Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Aba-Novák Vilmos (1894-1941) emlékkiállítás. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület 1942. március 8-29. Bp.,1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 15+XIV p. II. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült