Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban. Szerk.: Jacobi Ágost. Bp., 1938., Közlekedési Nyomda Kft., 8+759 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinc levált,(de meg van), és a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.
Deutscher Soldatenhort - Illustrierte Zeitschrift für das deutsche Heer und die Marine. IV. Band (kötet). Berlin, 1893, Karl Siegesmund. Kiadói illusztrált vászonkötés, sérült gerinccel. Néhány kevés lap szakadással.
Johann von Waldstätten: Die Taktik. I-II. köt. Erster Theil: Elementar-Taktik der drei Waffen. Zweiter Theil: Angewandte Taktik. Wien, 1884-1881., Seidel&Sohn, 195+283 p. Német nyelven. Fametszető ábrákkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos, az első kötetben ceruzás aláhúzással, az utolsó lapon bejegyzéssel, foltos, dohos.
Réfi Attila: A császári-királyi ulánusezredek törzstisztjei a francia háborúk idején (1792-1815). Pápa, 2016, Jókai Már Városi Könyvtár. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Tóth Gyula, Nagy László, Rohonyi Gábor: Szemelvények a magyar hadtörténelem tanulmányozásához I.-II. Bp., 1955, Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászonkötés, I. kötet borítójának tetején áthúzott 4 számjegy.
Peter C. Smith: Stukák. 1. rész: Villámháború Lengyelországtól Dunkerque-ig, 1939-1940. A Luftwaffe bevetésen. Ford.: Császár László. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2000,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.
Nick Beale-Ferdinando D'Amico-Gabriele Valentini: Az olaszországi légi háború. A tengelyhatalmi légierők története Róma felszabadításától a fegyverletételig. Ford.: Veréb András. 20. századi hadtörténet. Debrecen,2001,Hajja és Fiai. Kiadói karonált papírkötés.
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.