Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2190566
17337
374
Books: Minibooks
Magyarok az olimpiákon. 1896-1972. Összeáll.: Szécsi Andor. Bp.,1972,Sport. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozott (1000/922.) példány.
2190499
17338
374
Books: Minibooks
Népművészet/Folkart/Volkskunst/Art populaire. Szerk.: Várkonyi Judit. Bp.,é.n.,IPV. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2190592
17339
374
Books: Minibooks
Bibliya o Mire. Bp.,1978. Orosz nyelvű minikönyv. Kiadói kopott nyl-kötés.
2190500
17340
374
Books: Minibooks
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Olandese. Berlin,1961., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. 2190513
17341
374
Books: Minibooks
Kreol rumba. Válogatás a kubai és a Kubáról szóló Irodalomról. Bp., 1978, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány. 2184726
17342
374
Books: Minibooks
Politikai plakátok 1945-1948. A kenyér itt kezdődik. Szerk.: R. Török Piroska. Budapest, 1970, Kossuth, 12 p. + 48 db színes képpel. Sorszámozott, műanyag tékában. 2190494
17343
374
Books: Minibooks
Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása. 2190505
17344
374
Books: Minibooks
Pusztaszer. Antológia. Szerk.: Péter László. Szeged, 1973, Szegedi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóval, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban. Készült 450 példányban, ebből 100 példány számozott. Számozatlan példány. 2190578
17345
374
Books: Minibooks
Végh Oszkár: Osztályharcok Budapesten a fehérterror éveiben. Németh Károly bevezetőjével. Bp., 1973., Nyomdaipari Grafikai Válllalat-Zrínyi Nyomda. Kiadói nyl-kötés. 2150301
17346
374
Books: Minibooks
Órások Szövetkezete. Negyedszázad... 1951-1976. 1976, Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
2190502
17347
374
Books: Minibooks
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Inglese. Berlin-Münich,1964., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés. 2190560
17348
374
Books: Minibooks
Keretben. Tárcák Délmagyarországból. Szerk.: Tandi Lajos. Szeged, 1985., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Miniatűrkönyv-Klub. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF