800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült borítóval és gerinccel. Néhány lap kijár.