7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Bőripari és bőrkereskedelmi tanácsadó. Szerk.: Jakabos Endre, Dr. Tarnóy László. Bp.,1944, Bőriparosok és Bőrkereskedők Lapja,(Róna Ferenc-ny), 8+XVI+399+16 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, sérült, javított gerinccel.