2 600 HUF
6,90 EUR, 7,43 USD
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941-es kiadás Reprintje, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben