10207. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Budai Várnegyed a Mátyás-templommal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48x69 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit