10429. 374. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
30
0 HUF
Wéber Gyula (?-?): Balatoni vitorlások. Ola, vászon, jelzett, ajándékozási sorokkal, fa keretben, 31×41 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit