XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.
XX. sz. vége: Magyar főúri díszkard . Réz és bársony borítású hüvellyel, hozzá készült díszdobozban. / Ornamented Hungarian party dagger in velvet and copper decorated sheath. In large case. 103 cm
Régi japán fa ékszeres doboz. Festett, plasztikus figurális díszítéssel. Csont és gyöngyház berakással. Belsejében szövet béleléssel és helyéről elmozdult tükörrel. Doboz kopott, éleinél kisebb sérüléssel. 9x18x24,5 cm.
Antik, XIX. sz., nagy méretű fa feszület fa korpusszal, kézzel festett. Korpusz jobb karja javított, fa feszület kopott és kissé sérült, hátoldalán tulajdonosi névbejegyzéssel. 92x46 cm / Antique 19th century wood crucifix on wood base, right hand repaired, with some wear on the wood base. 92x46 cm