31383.
374. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
DN "Nemzetközi Kutyakiállítás - Varese" aranyozott, ezüstözött fém plakett kissé sérült tokba ragasztva (58x76mm) T:1-