11233. 374. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
18
0 HUF
Azonosítatlan jelzéssel: Mokkás csésze, aljjal, párban. Kézzel festett, aranyozott, apró kopásokkal. 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert