11202. 374. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Kínai kék-fehér porcelán gyömbértartó, jelzett, levonóképes, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor