17829.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kahána Mózes: Hat nap és a hetedik nap. Bukarest, ,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, a hátoldalán kissé sérült borítóban.