17582.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Szász Károly kisebb műfordításai I-II. kötetek. Bp., 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban.