16814.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Modern Magyar Festőművészek. Modern magyar festőművészek. Bp., 1905, Pesti Napló. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Gerinc egy helyen sérült, de belül jó állapotban.