17271.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
A szemészet kézikönyve I-III. köt. Szerk.: Grósz Emil, Hoor Károly. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CII, CIV, CVI. Bp., 1909-1910, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XV+1027+ 6 (közte kettő kihajtható tábla) t.; XI+877 p.+XI+824 p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.