17228.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
10 000 HUF
[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Prof. Dr. C. E. Bock: Bonctani zsebkönyv. Ford.: Schmidt György. Lenhossék József előszavával. Pest, 1862., Trattner-Károlyi, 572 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, foltos lapokkal.