17223.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Dr. Kenyeres Balázs: A törvényszéki orvostan tankönyve. A magyar törvényekre való tekintettel. II. rész. Bp., 1926, Universitas. Félvászon kötésben.