August Forel: Az idegrendszer betegségei. Fordította: Peterdi István. Dr. Décsi Imre bevezetésével. 1 képmelléklettel. Bp, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Részvénytársaság. Kartonált papírkötésben
Őshonos és honosult háziállatfajtáink genetikai sajátosságai. Szerk.: Dr. Csató László. Kozma Sándor fordítása. A Kutatási jelentések sorozat része. Kaposvár, 1986, Mezőgazdasági Főiskola, Kaposvár kiadása. Kiadói papírkötés. Jó állapot. Megjelent 200 példányban. Volt könyvtári példány.
Strukturwandlungen im nomadisch-bäuerlichen Lebensraum des Orients. Geographische Zeitschrift, Beiheft. Erdkundliches Wissen. Heft 26.a. Wiesbaden, 1970, Franz Steiner Verlag. Német nyelven. Tudományos tanulmányokkal az észak-perzsa türkmén sztyeppéről, Azerbajdzsánban és Beludzsisztánban élő nomádokról földrajzi szempontból. 4 kihajtható táblával, térképekkel, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
[Bock, Carl Ernst (1809-1874)] Prof. Dr. C. E. Bock: Bonctani zsebkönyv. Ford.: Schmidt György. Lenhossék József előszavával. Pest, 1862., Trattner-Károlyi, 572 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, foltos lapokkal.
Az állatorvoslás története képekben. The History Of Veterinary Profession in Pictures. Összeáll.: Karasszon Dénes. Sajtó alá rendezte: Szieberth István. Ford.: Szieberth Ádám. Bp., én., Alpha Holding. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. Az összeállító által dedikált!