Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 98

Henoch Ede: Előadások a gyermekek betegségeiről. Kézikönyv orvosok és orvoshallgatók számára. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára 67. Budapest, 1892, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötés, laza fűzéssel. Márványozott lapélekkel.
17254.

Rufpreis:
2 000 HUF
17255.

Rufpreis:
8 000 HUF
17256.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Fellegi Bertalan: Vegytan a mellényzsebben. Bp., é.n. Forrás. Kiadói papírkötésben
17257.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Cserey Adolf: Növényhatározó vagyis vezér a virágzó növények neveinek könnyű és biztos kikereséséhez. Selmecbánya, 1887, Joerges Ágost Özv. és Fia, Hiányzó címlappal! Aranyozott félvászon kötésben
17258.

Rufpreis:
2 000 HUF
Mathematikai és természettudományi közlemények vonatkozólag a hazai viszonyokra. XXII. kötet. Szerk.: B. Eötvös Loránd. Bp., 1888, a Magyar Tudományos Akadémia Mathematikai és Természettudományi Állandó Bizottságának kiadása. Dr. Roth Samu: A hajdani jégárak nyomai a Magas-Tátra déli oldalán, 3 táblával. Félvászon-kötés, kissé kopott borító, de jó állapot.
17259.

Rufpreis:
3 000 HUF
1907 A gyógyászat c. orvostudományi lap teljes évfolyama, elején címlap hiánnyal. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel. Több korabeli reklámmal.
17261.

Rufpreis:
1 000 HUF
1900 A gyógyászat c. orvostudományi lap teljes évfolyama, elején I-II oldal (tartalomjegyzék, címlap) hiánnyal. Félvászon kötésben, márványozott lapélekkel
17262.

Rufpreis:
1 000 HUF
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-IV. köt. I. köt. A csillagok világa. II. köt. Meteorológia. III. köt. Hegyek-völgyek. IV. köt. Szárazföldek és tengerek. Bp.,é.n.,Franklin. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű kiadói félvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal, a IV. kötet laza fűzéssel, kissé szakadozott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17263.

Rufpreis:
8 000 HUF
Egészséges életmód 1-20. köt. Szerk.: Hollósi Nikolett-Kapronczai Magdolna. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17264.

Rufpreis:
3 000 HUF
17265.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bugyi István: A sebészorvos. Fundamenta studii chirurgici. Gyakorlóorvosok számára. Bp., 1939, Rényi Károly, 406 p. Egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a gerincen sérüléssel, de belül jó állapotban.
17266.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF