Győry Miklós (1905-1995): Galamb. Rézkarc, papír, jelzett, 11x4 cm + Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége fényképes igazolvány Győry Miklós részére, benne Domanovszky Endre és Kádár György aláírásával
Vadász Endre (1901-1944), 2 db kisgrafika: Reisinger Jenő könyve. Klisé, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 6,5×7 cm + B.U.É.K Lustig Istvánék 1942. Fametszet, papír, 11,5x12
1975 Kass János (1927-2010): Boldog Új Évet, rézkarc, jelzett, 6x4 cm A másik oldalán Kass János saját kezű új évi jókívánságaival, és saját kezű aláírásával.
Kmetty János (1889-1975): Ex libris Szenes Lajos. Klisé, papír, jelzett a klisén, hátoldalán J. Kmetty Budapest 1916 bélyegzővel, jobb felső sarkán törésnyommal, 7×7 cm
Fery Antal (1908-1994), össz. 2 db kisgrafika: Ex libris jef Arras. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×7,5 cm + BUÉK! 1986. Fametszet, papír, jelzett, lap bal széle foltos, 7,5x11,5 cm
Vertel József (1922-1993), össz. 4 db kisgrafika: 3 db Ex libris Alma Petz és Európai Biztonsági és együttműködési Értekezlet Bécsi Találkozó 1986. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5×5 és 8x6 cm közötti méretekben