10335. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Nemes Tibor (1955-): Balatonpart. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 33×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit