Stich Zahl der Lose: 59
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198484
11000
375
11000
Engravings
cca 1860 10 db rézmetszet a wales-i Llandudnoról, + 1 db rézmetszet korabeli női ruhákról, 11x15 cm
2177170
11001
375
Engravings
4 db, külföldi városokat ábrázoló acélmetszet félig leragasztott paszpartuban, 10,5x16 és 13x15,5 cm között. 2193413
11002
375
Engravings
J. Poppel (?-?): Belgrád. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 16x22 cm / J. Poppel (?-?): Belgrade. Steel engraving, paper, in passepartout, 16x22 cm 2193416
11003
375
Engravings
Bostoni városháza. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x18 cm
2193460
11004
375
Engravings
Der Piraeus (Pireusz). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm
2193461
11005
375
Engravings
Der Himmalajah (Himalája). Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 11x16,5 cm
2193462
11006
375
Engravings
Dublin. Acélmetszet, papír, kissé foltos, paszpartuban, 9,5x15 cm 2193463
11007
375
Engravings
Der Königsee. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 11x16 cm
2193464
11008
375
Engravings
A Virginai-Egyetem. Acélmetszet, papír, paszpartuban, 10,5x16 cm
2193486
11009
375
Engravings
I. Ferencz József magyar királylyá koronáztatása. (Székely Bertalan festménye ő felsége a király birtokában Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 17x12 cm 2193483
11010
375
Engravings
Egykori eredeti jelmezek után festette Kiss L.: Az ellenség tábora. Az osztrák és orosz hadsereg, továbbá az oláh, szerb és hurbanista lázadók fegyverzete és felszerelése 1848-49-ben. Részlet Gracza György. Az 1848-49-iki magyar szabadságharcz története c. könyvből. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 16x24 cm 2193479
11011
375
Engravings
Népviseletek 1, Magyar parasztok, felvidéki tótok, 1880 körül. Színes litográfia, papír, üvegezett fa keretben, 16x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF