32035.
375. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 200 HUF
~1980. 2db "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokokban, 2xklf aranyozott miniatűrrel T:1- egyik tok sérült