Keramiken Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198544
11059
375
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Butélia, mázas kerámia, apró mázhibákkal, jelzett, m: 16,5 cm 2204358
11060
375
Art-ceramics
Bártfay Judit (?-?): Dekoratív iparművész retró váza, mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, 19×10×13 cm 2201238
11061
375
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936): Díszváza. Festett mázas kerámia. jelzett, hibátlan 34 cm 2167946
11062
375
40000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Halas fali tál, festett mázas kerámia, jelzett, restaurált, d 25,5x18 cm
2199393
11063
375
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 18x18 cm 2203734
11064
375
Art-ceramics
Kiss László (1949-): Szerelem. Terrakotta, jelzett (Kiss László), számozott: 1/1, kéz javított, m: 31,5 cm, h: 24 cm
2136545
11065
375
36000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Leány. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
2158625
11066
375
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális sótartó, festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm
2200450
11067
375
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kislányos kerámia, akasztható, festett kép, jelzéssel, lepattanásokkal, 23x16,5 cm 2194975
11068
375
2200
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos Bárányos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal 26 cm 2194974
11069
375
3200
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Iparművészeti Vállalatos lány kerámia szobor, jelzés nélkül, kopásokkal 35,5 cm 2183409
11070
375
Art-ceramics
2 db nagy méretű kerámia tál : Kun Gazda Ferenc: Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 40 cm,
Mónus Ferenc (1931-1999): mázas kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF