Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203048
11251
375
Drasche 4 db porcelán figura. Kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal kb 10 cm 2202712
11252
375
Schlagenwald mártásos tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal m: 20 cm 2200018
11253
375
Francia Sarreguemines csésze aljjal. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 5 cm, d: 10,5 cm 2202779
11254
375
Az Est újság reklámos kávés csésze. Knoll porcelán. Matricás, jelzett, kis kopással m:5 cm 2203044
11255
375
Kőbányai Porcelángyár: Kínai stílusú váza. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 15 cm 2019236
11256
375
2203161
11257
375
Ens madár figura. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 12 cm 2203120
11258
375
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2199355
11259
375
Royal Dux bonbonier. Matricás, jelzett, apró kopásokkal, 12 cm 2200305
11260
375
Scheidig Kunst porcelán gitáros figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
2200138
11261
375
Seltmann virágmintás süteményes készlet, 6 db kistányér + 1 db kínáló, jelzett, matricás, apró kopásokkal, d: 19,5 cm, 27,5 cm 2200168
11262
375
Seltmann virágmintás kávés készlet, 4 db csésze aljakkal + 1 db kiöntő, jelzett, matricás, apró kopásokkal, a kiöntő tetején a gomb ragasztott, alj d: 14,5 cm, csésze: 5x10,5 cm, kiöntő: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF