Vegyes porcelán és kerámia tétel: Zsolnay porcelán szószos tál, matricás, sérült, jelzett + porcelán szószos tál, jelzés nélkül + Va bene porcelán tál, máz alatti repedésekkel, jelzett, 15x23 + Sörös korsó, mázas kerámia, Sopron felirattal, apró lepattanásal + Margaréta virágot utánzó tál, mázas kerámia, d: 21 cm, jelzés nélkül + Porcelán tál, Banquet, John Tams limited, repedésekkel, d. 16,5 cm
Aquincumi porcelán bagoly és malac figura, kézzel festett/matricás, jelzett, apró kopásokkal, 5x5,5 cm, 4x6 cm + Hollóházi porcelán tyúk figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 6 cm
Kínai virágos lány. Kézzel festett, jelzés nélkül. máz hibával a hajon. / Chinese girl with flowers. Hand painted, without mark. Minor paint-scratch 39,5 cm
Kínai mini paraván 4 db kétoldalas, kézzel festett porcelán képpel. Egy kép mérete 15x5 cm / Chinese mini -paravan with hand painted porcelain images. Each 15x5 cm