Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2196088
11300
375
600
Fóka, porcelán, jelzett, apró sérüléssel az egyik lábán, h: 13 cm, m: 12,5 cm 2195039
11301
375
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm
2196204
11302
375
300
Porcelán hattyú, jelzés nélkül, mázhivábal, kopásnyomokkal, h: 10 cm
2193758
11303
375
Lengyel porcelán urna, kézzel festett, jelzett, apró kopással m: 27 cm 2178395
11304
375
22000
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm
2178349
11305
375
3 db + 1 pár porcelán kutya, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, csorbákkal m: 5,5 cm, 3,5 cm, 4 cm, 6 cm 2178594
11306
375
2 db porcelán tojástartó, jelzetlen, matricás, kopásokkal, m: 7,5 cm 2178199
11307
375
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2178476
11308
375
600
3 db rózsás porcelán váza, ékszertartó és dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, kopottas állapotban, egyik alján " Ceramis Sf. Gheorghe" (Sepsiszentgyörgy) matrica
2161455
11309
375
Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2114614
11310
375
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan.
2147995
11311
375
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF