11283. 375. Gelaufene Fernauktion Porzellan
800 HUF
0 HUF
Epiag porcelán csésze, matricás, jelzett, kopásokkal m: 4,5 cm + Nyugat-németországi porcelán kosárka, matricás, jelzett, apró kopásokkal m: 7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit