11236. 375. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Kalocsai porcelán virágmintás szalvétagyűrűk, 6 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 2,5x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert