800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Martinroda német porcelán ékszertartó dobozka fedéllel, jelzett, formaszámmal, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 5,5 cm + Kahla porcelán vázácska, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm