Schlagenwald mártásos tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal m: 20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500014/Schlagenwald-martasos-tal-Matricas-jelzett-kis-kopasokkal-m-20-cm~II2202712
2202712
11252
375
Beschreibung: Schlagenwald mártásos tál. Matricás, jelzett, kis kopásokkal m: 20 cm
: karap_norbert