cca 1892 Josef Steidl Znaim fajansz dísztál. Kézzel festett, jelzett, alján névbejegyzéssel 1892-ből, kopásnyomokkal, perem széle erősen kopott, d: 28 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 28 cm