Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2198516
11239
375
cca 1892 Josef Steidl Znaim fajansz dísztál. Kézzel festett, jelzett, alján névbejegyzéssel 1892-ből, kopásnyomokkal, perem széle erősen kopott, d: 28 cm / Fayance bowl. Hand painted, signed, d: 28 cm 2200082
11240
375
22000
Capodimonte gyümölcsszedő lányka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 32 cm
2199048
11241
375
Rosenthal porcelán teáscsésze és alj, matricás, jelzéssel, apró kopásokkal, m: 5,5 cm, d: 14,5 cm 2196197
11242
375
Grindley porcelán teáscsésze aljak, 2 db, W. T. Copeland & Sons porcelán süteményes tálka, 1 db, Jimenau porcelán "Lübbenau Spreewald" feliratú csészealj, 1 db, valamint 1 db kínai "sárkányfigurás" tálka, összesen 5 db, matricásak, és részben kézzel festettek, jelzett, változó állapotban, kopásnyomokkal, d: 14 cm és 17 cm közötti méretben 2197086
11243
375
2197936
11244
375
Rosenthal 1941 német birodalmi jelzésű fehér porcelán tányér, apró kopásokkal, jelzett, d: 23 cm 2198529
11245
375
2 db Aquincum porcelán halfigura, egyik kettős, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 és 15 cm 2203833
11246
375
2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper und Söhne Wien)m kopásnyomokkal, m. 14 és 9 cm
2203683
11247
375
Royal Dux ülő akt, fehér mázas, jelzett, apró kopásokkal, m: 26 cm 2197096
11248
375
Drasche favágó fiú, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m:16 cm 2197090
11249
375
Drasche pillangó, aranyszínű, jelzett, kopott, m. 5,5 cm 2198974
11250
375
Drasche porcelán szív alakú dobozka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9,5x9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF